Wystawa lamp-Dinozaury

Rok temu o tej samej właściwie porze byliśmy na wystawie lampionów chińskich. Teraz podobna wystawa jednak tematyką były Dinozaury. Tak jak poprzednio wygląda to dosyć efektownie w nocy. Wystawa odbyła się już drugi raz z rzędu Zoo Edynburgu i zazwyczaj jest od grudnia do stycznia.
Wystawa lamp-Dinozaury

Rok temu o tej samej porze odwiedziliśmy wystawę chińskich lampionów, która zachwyciła nas swoim kolorowym blaskiem i misteryjnym urokiem. W tym roku miała miejsce podobna wystawa, jednak tym razem tematyka skupiła się na dinozaurach. Było to niezwykłe doświadczenie, które przeniosło nas w prehistoryczny świat pełen gigantycznych gadów, ożywionych światłem i dźwiękiem.

Wystawa, jak poprzednio, robiła największe wrażenie po zmroku. Nocne oświetlenie nadało dinozaurom tajemniczości i sprawiło, że wyglądały one niemalże jak żywe. Każdy detal został starannie odwzorowany, a oświetlenie podkreślało ich monumentalny rozmiar i groźne sylwetki.

To już drugi raz z rzędu, gdy Zoo w Edynburgu zorganizowało tę imponującą wystawę, która stała się nieodłącznym elementem zimowego kalendarza. Zazwyczaj wystawa jest dostępna od grudnia do stycznia, co daje odwiedzającym mnóstwo okazji do zanurzenia się w ten magiczny świat.

Edynburskie Zoo po raz kolejny pokazało, że potrafi zaskakiwać i dostarczać niesamowitych wrażeń. Już nie mogę się doczekać, co przyniesie kolejny rok i jaka tematyka zostanie wybrana na następną wystawę. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić tej zimowej atrakcji, gorąco polecam – to doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo.

Lampiony
Kolejna świetlna dekoracja do zwiedzania. Tym razem Lampiony z postaciami z Chińskich legend. Są i smoki ,elfy i inne postacie.