Polityka Prywatności

Dane osobowe - Adresy e-mail

a. Zebrane dane osobowe Twoim adresem e-mail jest jedynym rodzajem danych osobowych, które zbieramy na blogu. Zbieramy adresy e-mail tylko wtedy, gdy użytkownicy dobrowolnie je podają, zazwyczaj podczas subskrypcji newslettera.

b. Cel zbierania danych osobowych Adresy e-mail są zbierane wyłącznie w celu wysyłania powiadomień o nowych wpisach na blogu oraz ewentualnie do przeprowadzenia komunikacji między Tobą a użytkownikami.

c. Ujawnianie danych osobowych Twoje dane osobowe nie są udostępniane ani sprzedawane nikomu.

d. Prawa użytkowników Użytkownicy mają prawo do wglądu, zmiany lub usunięcia swoich danych osobowych w dowolnym momencie, poprzez kontakt z nami przez adres e-mail, który znajduje się na stronie kontaktowej bloga.

e. Okres przetwarzania danych osobowych Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu, w którym użytkownik zrezygnuje z subskrypcji newslettera lub poprosi o usunięcie swoich danych.

f. Bezpieczeństwo danych osobowych Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i podejmujemy odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, aby zminimalizować ryzyko ich utraty, nieuprawnionego dostępu, zmiany lub rozpowszechnienia.

  1. Pliki cookies

Twoje pliki cookies na blogu są wykorzystywane wyłącznie w celach statystycznych, aby zbierać informacje o ruchu na stronie oraz zapewnić użytkownikom lepszą jakość przeglądania Twojego bloga.

  1. Polityka prywatności stron trzecich

Twoja polityka prywatności nie dotyczy stron trzecich lub innych witryn, do których prowadzą linki na blogu. Zalecamy, aby użytkownicy zapoznali się z polityką prywatności tych stron, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki prywatności lub zawartość tych witryn.

  1. Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce prywatności w każdym czasie, które będą odzwierciedlać zmiany w naszej praktyce prywatności. W przypadku istotnych zmian w polityce prywatności będziemy informować użytkowników na blogu.