Fontanna pod zamkiem.

Zamarznięta fontanna spod zamku Edynburg.Fontanna pod Zamkiem w Edynburgu to jedna z najbardziej charakterystycznych atrakcji tego miasta. Znajduje się w samym sercu Edynburga i jest otoczona pięknymi budynkami i historią.

Fontanna pod zamkiem.

Rzadko się zdarzają mrozy w Edynburgu, a jak już się zdarzają, to bywają efektywne momenty. Zamarznięta fontanna pod zamkiem w Edynburgu to raczej rzadki widok. Po pierwsze to zawsze na zimę jest wyłączana i wody nie ma a po drugie, to wyżej wspomniane mrozy lekko przyczyniły się do jej niespotykanego wyglądu.

Fontanna pod Zamkiem w Edynburgu to jedna z najbardziej charakterystycznych atrakcji tego miasta. Znajduje się w samym sercu Edynburga i jest otoczona pięknymi budynkami i historią.

Fontanna jest popularnym miejscem spotkań i turystycznym centrum miasta, a także doskonałym punktem widokowym na zamek, który dominuje nad miastem. Wieczorem fontanna jest podświetlana i tworzy imponujący widok dla odwiedzających.

W pobliżu fontanny znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów, dzięki czemu jest to świetne miejsce na relaks i konsumpcję. W okolicach fontanny organizowane są również liczne imprezy i wydarzenia, takie jak koncerty i pokazy.

Warto odwiedzić Fontannę pod Zamkiem, aby poczuć prawdziwy klimat Edynburga i poznać jego historię i kulturę. To miejsce jest także doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania reszty miasta i jego okolic.

Fontanna pod zamkiem
Fontanna pod zamkiem
Fontanna
Fontanna pod zamkiem w Edynburgu, znana również jako Ross Fountain, to zabytkowa fontanna zlokalizowana w parku West Princes Street Gardens, w pobliżu słynnego zamku w Edynburgu
Fontanna nocą
Niedawno wyremontowana fontanna otrzymała niedawno oświetlenie. W tym oświetleniu wyglada znacznie lepiej niż w dzień. Jak juz kiedyś napisałem na blogu to nowe kolory mi nie odpowiadają ,ale juz w nocy nie sa takie rażące więc wyglada całkiem przyjemnie.