Wrocław

Jest to miasto ,w którym się urodziłem ,mieszkałem i pracowałem. Obecnie jestem tam od czasu do czasu ,ale cały czas mam do niego sentyment.
Wrocław

Wrocław to miasto, z którym jestem związany od urodzenia. Tutaj spędziłem dzieciństwo, młodość i pierwsze lata dorosłego życia. Tu chodziłem do szkoły, poznawałem przyjaciół i zdobywałem pierwsze doświadczenia zawodowe. Chociaż obecnie mieszkam gdzie indziej, Wrocław wciąż jest dla mnie miejscem wyjątkowym, do którego zawsze chętnie wracam.

Rynek - serce miasta

Jednym z symboli Wrocławia jest niewątpliwie jego imponujący Rynek - jeden z największych i najpiękniejszych w Europie. Zachwyca bogactwem kolorów i stylów architektonicznych, od gotyku po barok. Majestatyczny Ratusz, kamienice z bogato zdobionymi fasadami, liczne restauracje i kawiarnie tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Spacerując po Rynku, można poczuć magię historii i podziwiać kunszt dawnych budowniczych.

Urokliwe zakamarki

Obok reprezentacyjnego Rynku, Wrocław kryje w sobie mnóstwo urokliwych zakamarków. Warto zboczyć z głównych ulic i odkryć wąskie, klimatyczne uliczki Starego Miasta, gdzie czas płynie jakby wolniej. Tu można natrafić na małe, lokalne sklepiki, przytulne kawiarnie i klimatyczne puby. To właśnie w takich miejscach można najlepiej poznać prawdziwy charakter Wrocławia.

Miasto kontrastów

Wrocław to miasto kontrastów. Z jednej strony zachwyca nowoczesną architekturą i tętniącym życiem centrum, z drugiej strony oferuje ucieczkę od zgiełku w zacisznych parkach i zielonych skwerach. To miasto, które wciąż się rozwija i zaskakuje nowymi projektami.

Wrocław - miejsce na zawsze w moim sercu

Chociaż życie wyrwało mnie z Wrocławia, wciąż jest to dla mnie miejsce wyjątkowe. Tu mieszkają moi bliscy, tu są moje wspomnienia i kawałek mojego serca. Zawsze będę wracać do Wrocławia z sentymentem i radością, by móc na nowo odkrywać jego magię.

Afrykanarium

W sławnym wrocławskim afrykanarium byłem pierwszy raz jako ,że nigdy nie udało mi się wygospodarować trochę czasu na zwiedzenie go. Część akwariowa robi duże wrażenie i warto to zobaczyć.

afrykanarium1-1

afrykanarium-1

afrykanarium2-1