Fairy Pools

Fairy Pools to popularny cel turystyczny w Szkocji, znajdujący się na wyspie Skye. Są one znane ze swoich malowniczych wodospadów i krystalicznie czystych jezior, które tworzą niezwykłą scenerię.
Fairy Pools

Kolejna popularna atrakcja na Isle of Skye. W przeciwieństwie to innych atrakcji tutaj po dojechaniu czeka nas duży parking (płatny) i zadbana toaleta z umywalkami. To na początek było bardzo pozytywne, jako że często musieliśmy rezygnować z niektórych miejsc, ponieważ nie było możliwości zaparkowania samochodu. W Fairy pools należy spodziewać się dużo ludzi i bardzo dużo muszek. Więc jakieś zabezpieczenie na oczy lub jakiś spray odstraszający raczej wskazany. Wodospady wyglądają lepiej niż, jest większy poziom wody. Wtedy robią większe wrażenie. Po drodze jest kilka przeszkód, które trzeba przeskoczyć lub przejść po kamieniach, które są raczej śliskie, więc trzeba uważać. Ogólnie miejsce miłe na spędzenie czasu, ale ze względu na muszki i masę ludzi to raczej na relaks nie ma co liczyć.

Fairy Pools to popularny cel turystyczny w Szkocji, znajdujący się na wyspie Skye. Są one znane ze swoich malowniczych wodospadów i krystalicznie czystych jezior, które tworzą niezwykłą scenerię. Wodospady te są uważane za jedne z najpiękniejszych na Skye i są często odwiedzane przez turystów, którzy chcą podziwiać piękno szkockiej przyrody. Aby do nich dojść, trzeba pokonać kilka kilometrów szlaku pieszego, co dodaje jeszcze więcej uroku temu miejscu. Jeśli jesteś fanem krajobrazów i chcesz zobaczyć coś naprawdę wyjątkowego, Fairy Pools są obowiązkowym punktem na liście miejsc do odwiedzenia w Szkocji.